O firmie
Węglik spiekany jest materiałem, na którego pozyskaniu z rynku zależy nam najbardziej. Obecnie każda dziedzina przemysłu wykorzystuje w mniejszym lub większym stopniu narzędzia z węglika spiekanego, lub inne zawierające wolfram jako dodatek stopowy. Dodatkowo w procesach produkcji stosuje się stale szybkotnące, stale nierdzewne, a także stale niskostopowe. Dzięki posiadanym spektrometrom złom stali szybkotnących, złom stali nierdzewnych i złom stali niskostopowych możemy szybko i sprawnie przesortować na różniące się między sobą gatunki i przygotować do dalszej drogi w procesie recyclingu.
Nasza mobilność i szybkość działania pozwala na pozyskiwanie złomu z terenu całej Polski. Ciągle się rozwijamy. Poszerzyliśmy swoją ofertę o skup złomu srebra, złomu platyny, a także innych metali szlachetnych i rzadkich.

Nasza silna pozycja na rynku obrotu złomem pozwoliła wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i bardziej kompleksową obsługę w zakresie odbioru złomu. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie za złom cyny i jej stopów, złom brązu i złom mosiądzu zapłacić najatrakcyjniejszą cenę.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza jest gwarancją szybkiego, rzetelnego i komfortowego przeprowadzenia procesu odkupu. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić czas, a dobro naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.
2013; Stellmet; wykonanie: Pixelirium.pl