Oferta
Głównym profilem działalności naszej firmy jest skup złomu węglików spiekanych oraz stali szybkotnących. Ponadto jesteśmy zainteresowani złomem metali rzadkich, cyny, srebra, stali niskostopowych.
Zaplecze techniczne pozwala na przyjęcie każdej ilości materiału. Posiadane spektrometry do analizy składu stopowego umożliwiają natychmiastową ocenę i wycenę przekazywanego materiału. Własne środki transportu pozwalają na odbiór materiału z dowolnego miejsca w kraju. Rozliczenie w formie gotówkowej ułatwia przeprowadzenie całej transakcji.

Współpraca z największymi firmami z branży złomowej i produkcyjnej z Polski, Czech, Niemiec, Litwy, Austrii oraz Hiszpanii pozwala na umacnianie naszej pozycji rynkowej. Doświadczenie, wiedza i zapał naszych pracowników gwarantują sukces naszego przedsięwzięcia. Entuzjazm i nowatorskie wykorzystanie zasobów ludzkich i technicznych umożliwiają pozyskiwanie kolejnych, determinujących dalszy rozwój, Klientów. Młodość, energiczność, wychodzenie naprzeciw potrzebom wymagającego Klienta to coś, co nas wyróżnia. Każdą transakcję przeprowadzamy szybko i sprawnie. Robimy to z pasją.
2013; Stellmet; wykonanie: Pixelirium.pl